Pod patronatem kulturaonline.pl
Jesteś w: Strona główna > Artykuły > Nowe kino Gutka

Nowe kino Gutka

2013-01-24 nadia

Na warszawskiej mapie kulturalnej pojawiło się kolejne kino w dobrym stylu. W Muzeum Etnograficznym powstało Kino Antropos. W zabytkowym budynku tej instytucji, w samym centrum miasta mamy do dyspozycji nowy ekran, na

.html
 

którym zobaczyć będzie można dobre produkcje i filmy, których nigdzie indziej nie można obejrzeć, a to za sprawą Gutek Film, który we współpracy z muzeum będzie dysponował salą kinową.

Kino jest pomyślane tak, żeby zaspokoić gusty bardziej wybrednych kinomanów, którzy nie chcą przesiedzieć seansu w dużym multipleksie, gdzie wciąż dzwonią telefony komórkowe, a widzowie na głos komentują to co się dzieje na ekranie przeżuwając w międzyczasie gigantyczną paczkę popcornu i siorbiąc colę przez słomkę.

Muzeum wyposażyło salę w wysokiej klasy sprzęt projekcyjny, a oprócz krzeseł w sali stanęły wygodne kanapy. Widzowie docenią zapewne też fakt, że z kinowym biletem będą mogli wejść już bezpłatnie na ekspozycje muzealne, a po zakończonym seansie podyskutować na temat obejrzanego właśnie obrazu w zacisznej kawiarence połączonej z księgarnią.

Repertuar Kina Antropos TUTAJKomentarze