Pod patronatem kulturaonline.pl
Jesteś w: Strona główna > Artykuły > Spacer fotograficzny z Żubrem

Spacer fotograficzny z Żubrem

2013-05-18 nadia

Wreszcie nadeszło lato, czyli czas na weekendowe spacery i wycieczki. Czasami nie mamy jednak pomysłu na wycieczkę, czasu, ochoty albo pieniędzy na dwudniowy wyjazd poza miasto, a chciałoby się ten czas spędzić ciekawie i na łonie natury.

.html
 

W ostatnich latach dużo też mówi się o fotografii, młodzi ludzie coraz częściej sięgają po różnego rodzaju aparaty fotograficzne. Zaczynamy też zwracać uwagę nie tylko na to co jest na zdjęciu, ale też jako to zostało pokazane. Wchodzimy powoli w erę zastępowania aparatów w telefonach sprzętem dobrej jakości, który zrobi przyzwoite, ostre zdjęcie (które potem można wrzucić na facebooka i zbierać pozytywne komentarze znajomych).

Mieszkańcy dzielnicy Białołęka w Warszawie mają teraz okazję połączyć fotografię z wypadami w nieznane, choć swojskie okolice. Spacery fotograficzny odbyły się już do tej pory w dzielnicach: Mokotów, Bemowo,  Żoliborz. Dzięki Stowarzyszeniu Kulturalno-Sportowemu Żubr Warszawiacy zainteresowani fotografią mogą nie tylko wybrać się w weekend na ciekawy bezpłatny spacer po okolicy, zagłębiając się w intersujące wizualnie miejsca, o których istnieniu mogli nie mieć pojęcia, ale też skorzystać z porad profesjonalnego fotografa, który zdradzi im kilka trików i pokaże parę sztuczek.

Więcej szczegółów TUTAJKomentarze